Ranking przedszkoli w Słupsku - zadbaj o dobro swojego dziecka!

Czeka Cię wybór przedszkola w Słupsku dla swojej pociechy? Choć z pozoru wydaje się to trudnym zadaniem, można zrobić wiele, aby takie nie było. Na początku określ swoje oczekiwania co do lokalizacji, podejścia do nauki, oferty edukacyjnej, w tym zajęć dodatkowych. Jeśli chcesz zadbać o dobro dziecka i wybrać dla niego jedną z najlepszych placówek w mieście, koniecznie skorzystaj z rankingu przedszkoli w Słupsku! Zestawienie obejmuje polecane przedszkola, które zatrudniają wykwalifikowanych pedagogów, zapewniają rodzinną atmosferę oraz indywidualne podejście do podopiecznych.

1. Mówiś, prywatne przedszkole w Słupsku - dlaczego warto je wybrać?

Jeśli zależy Ci na szerokiej ofercie zajęć dodatkowych dla dziecka, przyjaznej kadrze i wsparciu logopedy lub psychologa, wybierz Przedszkole Mówiś w Słupsku, które znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji miasta Słupsk na ulicy Orląt Lwowskich 2. W bezpiecznej atmosferze placówka przygotowuje maluchy do rozpoczęcia nauki szkolnej. Uczy przez zabawę i eksperymenty, organizuje wycieczki terenowe i wyjazdy do teatru. Przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Jeśli zainteresowała Cię ich oferta, nie zwlekaj i zadzwoń na numer 661 311 103, by zapisać swoje dziecko — rekrutacja na rok 2023/24 właśnie startuje!

2. Niepubliczne Przedszkole Akademia Maluchów - co oferuje?

Niepubliczne Przedszkole Akademia Maluchów w Słupsku stawia na naukę i zabawę w małych grupach. Oprócz tego, że realizuje podstawę programową, proponuje zajęcia dodatkowe z rytmiki, tańca, edukacji i promocji zdrowia. Oferuje ćwiczenia korekcyjne i logopedyczne, zarówno indywidualne, jak i grupowe. Umożliwia dzieciom udział w konkursach plastycznych, ekologicznych i o zdrowiu.

3. Bajkowe Przedszkole - czym się wyróżnia?

Dla Bajkowego Przedszkola w Słupsku priorytetem jest nauka języka angielskiego od najwcześniejszych lat życia. Naukę angielskiego prowadzi tu native speaker John Morton. Przedszkole gwarantuje wysoką jakość edukacji w kameralnych grupach, z wykorzystaniem tablic interaktywnych i nie tylko. Oferuje naukę przez zabawę i gry edukacyjne. Organizuje zajęcia sportowe na kortach tenisowych i zajęcia dodatkowe z robotyki dla starszaków.

4. Przedszkole Muzyczne Do-Re-Mi - jakie zajęcia oferuje?

Twoje dziecko przejawia talent artystyczny? Jeśli maluch chętnie śpiewa, tańczy lub rysuje, zapisz go do prywatnego Przedszkola Muzycznego Do-Re-Mi w Słupsku! Obok zajęć dydaktyczno-opiekuńczych w ramach podstawy programowej, placówka oferuje naukę śpiewu, gry na instrumentach, tańca i rytmiki. Prowadzi zajęcia plastyczne i teatralne. Oferuje kreatywny angielski z plastyką lub muzyką.

Jakie przedszkole w Słupsku wybrać?

5. Niepubliczne Przedszkole Poziomka - co je wyróżnia?

W Przedszkolu Ekologiczno-Językowym Poziomka w Słupsku znajduje się 6 przestronnych sal dydaktycznych. Do dyspozycji podopiecznych pozostają 2 place zabaw z piaskownicami i huśtawkami. W ogrodzie dzieci mają swoje uprawy i prowadzą obserwacje przyrodnicze. Stawiając na naukę zasad zdrowego żywienia, placówka zapewnia posiłki obfitujące w warzywa, owoce i inne zdrowe produkty.