Skip to main content

Ranking przedszkoli w Słupsku - zadbaj o dobro swojego dziecka!

Czeka Cię wybór przedszkola w Słupsku dla swojej pociechy? Choć z pozoru wydaje się to trudnym zadaniem, można zrobić wiele, aby takie nie było. Na początku określ swoje oczekiwania co do lokalizacji, podejścia do nauki, oferty edukacyjnej, w tym zajęć dodatkowych. Jeśli chcesz zadbać o dobro dziecka i wybrać dla niego jedną z najlepszych placówek w mieście, koniecznie skorzystaj z rankingu przedszkoli w Słupsku! Zestawienie obejmuje polecane przedszkola, które zatrudniają wykwalifikowanych pedagogów, zapewniają rodzinną atmosferę oraz indywidualne podejście do podopiecznych.

1. Mówiś, prywatne przedszkole w Słupsku - dlaczego warto je wybrać?

Jeśli zależy Ci na szerokiej ofercie zajęć dodatkowych dla dziecka, przyjaznej kadrze i wsparciu logopedy lub psychologa, wybierz Przedszkole Mówiś w Słupsku, które znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji miasta Słupsk na ulicy Orląt Lwowskich 2. W bezpiecznej atmosferze placówka przygotowuje maluchy do rozpoczęcia nauki szkolnej. Uczy przez zabawę i eksperymenty, organizuje wycieczki terenowe i wyjazdy do teatru. Przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Jeśli zainteresowała Cię ich oferta, nie zwlekaj i zadzwoń na numer 661 311 103, by zapisać swoje dziecko — rekrutacja na rok 2023/24 właśnie startuje!

2. Niepubliczne Przedszkole Akademia Maluchów - co oferuje?

Niepubliczne Przedszkole Akademia Maluchów w Słupsku stawia na naukę i zabawę w małych grupach. Oprócz tego, że realizuje podstawę programową, proponuje zajęcia dodatkowe z rytmiki, tańca, edukacji i promocji zdrowia. Oferuje ćwiczenia korekcyjne i logopedyczne, zarówno indywidualne, jak i grupowe. Umożliwia dzieciom udział w konkursach plastycznych, ekologicznych i o zdrowiu.

3. Bajkowe Przedszkole - czym się wyróżnia?

Dla Bajkowego Przedszkola w Słupsku priorytetem jest nauka języka angielskiego od najwcześniejszych lat życia. Naukę angielskiego prowadzi tu native speaker John Morton. Przedszkole gwarantuje wysoką jakość edukacji w kameralnych grupach, z wykorzystaniem tablic interaktywnych i nie tylko. Oferuje naukę przez zabawę i gry edukacyjne. Organizuje zajęcia sportowe na kortach tenisowych i zajęcia dodatkowe z robotyki dla starszaków.

4. Przedszkole Muzyczne Do-Re-Mi - jakie zajęcia oferuje?

Twoje dziecko przejawia talent artystyczny? Jeśli maluch chętnie śpiewa, tańczy lub rysuje, zapisz go do prywatnego Przedszkola Muzycznego Do-Re-Mi w Słupsku! Obok zajęć dydaktyczno-opiekuńczych w ramach podstawy programowej, placówka oferuje naukę śpiewu, gry na instrumentach, tańca i rytmiki. Prowadzi zajęcia plastyczne i teatralne. Oferuje kreatywny angielski z plastyką lub muzyką.

5. Niepubliczne Przedszkole Poziomka - co je wyróżnia?

W Przedszkolu Ekologiczno-Językowym Poziomka w Słupsku znajduje się 6 przestronnych sal dydaktycznych. Do dyspozycji podopiecznych pozostają 2 place zabaw z piaskownicami i huśtawkami. W ogrodzie dzieci mają swoje uprawy i prowadzą obserwacje przyrodnicze. Stawiając na naukę zasad zdrowego żywienia, placówka zapewnia posiłki obfitujące w warzywa, owoce i inne zdrowe produkty.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Malwina · 5 miesięcy temu
    Jestem właśnie przed wyborem przedszkola dla mojego synka i nie jest to łatwy wybór. Szukałam w ogóle w internecie jak w ogóle składa się dokumenty odnośnie przyjęcia do przedszkola i znalazłam tu: https://przedszkole-slupsk.pl/rekrutacja/ całkiem fajny poradnik jak to wygląda. Powodzenia dla wszystkich rodziców, którzy są właśnie w takiej samej sytuacji jak ja! 😚

Najnowsze wpisy

Najpopularniejsze wpisy

Komentarze

Świetny artykuł! Używałam już parę koncentratorów tlenu i ja jestem już doświadczona, ale dla wszystkich osób, które mają do czynienia pierwszy raz z koncentratorem tlenu - polecam go jako lekturę do przeczytania! 
Cieszę się, że zainwestowałem w fotowoltaikę w swoim domu i  gospodarstwie. Po kilku latach inwestycja mi się zwraca, a ja nadal oszczędzam pieniądze. Zdecydowanie polecam wszystkim tę opcję, zwłaszcza teraz gdy ceny energii idą w górę. Dodatkowo można skorzystać z fajnych dofinansowań, co sprawia, że ta oferta jest bardzo opłacalna.
Na taki ślub w plenerze muszą decydować się same osoby o mocnych nerwach 😂 Ja bym się chyba za bardzo stresowała o pogodę. W każdym razie, na pewno nie organizowałabym ślubu w plenerze na własną rękę, ale opcja z zatrudnieniem pomocy brzmi super.
Różne fajne modele obrączek można znaleźć u jubilera Łodzińscy! Ja właśnie wracam z wyprzedaży z salonu w Serenadzie i wow! Jestem zachwycona 😍🔥 Trwa właśnie likwidacja tego salonu i z tej okazji obowiązuje rabat -30%! Koniecznie obczajcie ich stronę: https://lodzinscy.eu/, bo można tam znaleźć informacje o tym, czego dokładnie dotyczy promocja. 
Bartek 4 miesięcy temu Dlaczego warto odwiedzić Nowy Sącz?
Jako miłośnik polskich miast, jestem zachwycony Nowym Sączem! To miejsce, które zdecydowanie zasługuje na więcej uwagi. Od zabytkowych zamków i secesyjnych kamienic po muzea i skansen, każdy zakątek kryje coś fascynującego. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty!