Skip to main content

Ranking architektów - Rzeszów

Budowa domu to zadanie wymagające ogromnego zaangażowania, nie tylko inwestora, ale i wszystkich podwykonawców tego przedsięwzięcia. Z tego powodu współprace, jakie podejmiemy, powinny zostać dobrze przemyślane, a ostateczny wybór powinien być poparty wnikliwą analizą. Jest to szczególnie ważne w przypadku decyzji o wyborze architekta, od którego zależy projekt budynku. Konkurencja na rynku rzeszowskich architektów i biur projektowych jest dosyć spora, a każdego roku rośnie liczba nowych firm rozpoczynających działalność w branży. Jak zatem wybrać prawdziwego profesjonalistę? Najlepszym rozwiązaniem będzie kierowanie się rankingami, takimi jak prezentowany przez nasz ranking top 10 biur projektowych i architektów z Rzeszowa.

Top 10 achitektów w Rzeszowie
1. Biuro Projektowe KSZTAŁT

Poszukując najlepszego podwykonawcy do stworzenia projektu budowlanego warto zacząć od Architekt Rzeszów - projektant domów i wnętrz Jacek Blicharz, czyli miejsca, które już od 11 lat realizuje kompleksowe prace projektowe dotyczące tworzenia nowych budynków oraz przebudowy tych już istniejących. Biuro Projektowe KSZTAŁT może poszczycić się już ponad 500 wykonanymi projektami oraz doskonałą opinią wśród klientów z Rzeszowa i okolic. Ich główna siedziba znajduje się pod adresem ul. Głowackiego 17A, 39-200 Dębica.

2. CUB Sp. z o.o.

CUB Sp. z o.o. to firma zajmująca się szeroko pojętym procesem budowlanym. W ofercie biura projektowego znajdziemy, zatem możliwość przygotowania projektów budowlanych, wykonawczych i warsztatowych, adaptację gotowych projektów oraz zgłoszenia wodno-prawne. Działa na terenie Rzeszowa, lecz swoją placówkę ma pod adresem 36-007 Krasne 172C. 

3. Biuro Projektowe DOM

Biuro Projektowe DOM to miejsce wyróżniające się szybkością działania oraz wieloletnim doświadczeniem. W ramach współpracy z firmą możemy liczyć nie tylko na projekt wszystkich typów budynków w wybranej przez nas technologii, ale również pomoc w załatwieniu wielu spraw urzędowych. Znajdziemy ich na ul. Wspólna 2, 35-205 Rzeszów.

4. AJO Architekci

AJO Architekci to firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie obsługi inwestycji, w tym analizy przedprojektowej działki i zgodności z MPZP, projektu architektoniczno-budowlanego, czy też uzyskania wszelkich niezbędnych pozwoleń. Ich siedzibę znajdziemy pod adresem Bernardyńska 21, 33-100 Tarnów, choć działają również w Rzeszowie.

5. Ring Studio

Ring Studio jest autorską pracownią projektową tworzącą funkcjonalne i niezwykle estetyczne obiekty. W ramach oferty tej firmy mieści się możliwość stworzenia architektury o różnej skali, zaczynając od wnętrz, a kończąc na ogromnych obiektach usługowych. Więcej informacji uzyskać można pod adresem aleja Józefa Piłsudskiego 34, 35-001 Rzeszów.

6. PWA Projekt

PWA Projekt to doświadczone biuro projektowe istniejące na rynku od 2009 roku. Firma zajmuje się opracowywaniem indywidualnych projektów architektoniczno-budowlanych oraz adaptacją projektów typowych. Znajduje się pod adresem ul. Jana Pawła II 19/lok 1C, 37-100 Łańcut, ale działa na terenie całego województwa podkarpackiego, w tym Rzeszowa.

7. Architekt Sebastian Macioszek

Sebastian Macioszek to architekt posiadający uprawnienia budowlane do nieograniczonego projektowania architektonicznego, co oznacza, że w zakresie działania firmy znajdziemy zarówno opracowywanie projektów budowlanych i wykonawczych, jak i adaptację gotowych projektów oraz pomoc w zakresie uzyskiwania pozwoleń. Na ulicy Świętego Rocha 241, 35-330 Rzeszów znajdziemy siedzibę firmy tego architekta.

8. niekatalogowy.pl

Niekatalogowy.pl to firma istniejąca w branży już od 2010 roku. Zajmuje się ona tworzeniem projektów obiektów mieszkalnych na terenie całego kraju. Ich główna siedziba firmy znajduje się pod adresem ul. Kazimierza Wielkiego 14A, 61-863 Poznań, lecz nadal poszerza swoje grono klientów w Rzeszowie, gdzie jest bardzo znana.

9. Pracownia Projektowa CHEFEREN-ARCH

CHEFEREN-ARCH istnieje na rynku już od 1993 roku, dzięki czemu oferuje profesjonalne usługi z zakresu projektów budownictwa mieszkaniowego oraz obiektów użyteczności publicznej. Firma specjalizuje się również w zabezpieczaniu obiektów na szkody górnicze. Na ul. Juliusza Ligonia 2, 44-238 Czerwionka-Leszczyny możemy znaleźć ich firmę, jednak szerzy ona usługi aż do Rzeszowa.

10. OWO STUDIO

OWO STUDIO to zespół doświadczonych inżynierów zajmujących się profesjonalnym przygotowywaniem dokumentacji projektowej oraz kompleksową obsługą inwestycji, począwszy od wyboru działki, aż po uzyskanie zgody na użytkowanie budynku. Tę firmę znaleźć możemy na ul. Mikołaja Reja 12/110, 35-211 Rzeszów.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze wpisy

Najpopularniejsze wpisy

Komentarze

Wow, warto zostać kierowcą Ubera albo Bolta. Gościom z taxi jest coraz trudniej jeśli chodzi o zarobki. Teraz moja kolej, żeby podjąć się takiej pracy i wybrać jedną z alternatyw :D 
Ilona 10 dni temu Co musisz wiedzieć o sushi?
Jeśli chodzi o sushi, jestem kompletnym laikiem i fajnie, że dogrzebałam się do tego wpisu. Teraz moja wiedza na temat tej azjatyckiej potrawy jest o wiele bogatsza!
Od dawna myślałam o kupieniu wymarzonej biżuterii, która dzięki swojej ponadczasowości będzie zachwycać przez lata. Teraz już wiem, jaką biżuterię kupować, aby była wiecznie modna. 
Świetnie, że o tym piszecie. Nie wiedziałem, że na sprzęt medyczny można mieć refundacje. To bardzo pomocne, bo sprzęt jest bardzo drogi 
Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że windy to takie skomplikowane urządzenia. Estetyka swoją drogą, ale ich poprawne działanie, dbałość o bezpieczeństwo ludzi i każdy szczegół mnie zadziwiają! To wszystko musi być niezwykle dobrze przemyślane. Ciekawe czy faktycznie kiedyś dźwigi osobowe zostaną zastąpione przez coś innego... 🤔