Skip to main content

Pomoc drogowa dla aut ciężarowych i Tirów - zobacz TOP 10 firm

Codzienna praca kierowcy TIR-a jest pełna wyzwań. Na drogach zdarza się wiele stresujących sytuacji. Nawet wtedy, gdy samochód przechodzi regularne przeglądy techniczne, nie da się wykluczyć ryzyka nagłej awarii, do której może dojść bez względu na czas i miejsce, na przykład na autostradzie. Jako że TIR to duży i ciężki pojazd, awaria na tego typu drodze okazuje się szczególnie niebezpieczna. Aby zminimalizować straty, przygotuj się na jej wystąpienie. Zadbaj o to, aby w samochodzie znajdowało się wyposażenie awaryjne, a ponadto miej przy sobie numer telefonu profesjonalnej pomocy drogowej dla TIR. Dzięki temu w razie awarii zachowasz spokój i szybko uzyskasz wsparcie. Sprawdź ranking top 10 firm świadczących pomoc drogową dla TIR na autostradzie A4. 

Najlepsze firmy we Wrocławiu oferujące pomoc drogową

1. Pomoc Drogowa TIR Jarex Wrocław

Pomoc Drogowa TIR Wrocław – Jarex zapewnia kierowcom dużych pojazdów kompleksowe wsparcie w razie awarii i wypadków na autostradzie A4 i nie tylko. Dysponuje zaawansowanymi technicznie lawetami i innymi urządzeniami niezbędnymi do wyciągania TIR-ów spoza jezdni. Zajmuje się profesjonalnym holowaniem zarówno TIR-ów, jak i autobusów, naczep czy pojazdów budowlanych. Oferując całodobową pomoc drogową, firma Jarex dojeżdża na miejsce zdarzenia bez względu na porę dnia i warunki atmosferyczne. W ramach serwisu mobilnego wymienia zużyte opony na nowe, naprawia sprzęgła i usuwa drobne awarie pojazdów bez odstawiania ich do warsztatu. Poznaj ofertę Pomocy Drogowej Jarex, która szybko i skutecznie rozwiąże każdy problem z TIR-em na autostradzie A4.

Pomoc drogowa JAREX
Zakładowa 11X/10,
50-231 Wrocław
Tel.: 782 552 651
www: Pomoc drogowa TIR Jarex Wrocław

2. Pomoc Drogowa Trzebnica, Wrocław, S5, S8, TIR, Bus, Osobowe, Holowanie – Cabanek

Pomoc Drogowa Cabanek24 działa na terenie Wrocławia, Trzebnicy i okolic. Obsługuje drogi S5, S8 i nie tylko. Oferuje profesjonalne wsparcie dla kierowców aut osobowych, dostawczych, autobusów i TIR-ów. Posiadając nowoczesne lawety i autolawety, gwarantuje bezpieczne i sprawne holowanie autobusów, pojazdów ciężarowych i innych. W zakres usług wchodzi dowóz paliwa i części zamiennych, wulkanizacja i wymiana opon. Pomoc Drogowa Cabanek24 świadczy usługi całodobowo z szybkim dojazdem na miejsce awarii.

Pomoc drogowa Trzebnica
Kobylice 7,
55-100 Trzebnica
Tel.: 533 693 904

3. AD-POL Pomoc drogowa TIR Wrocław

Firma AD-POL z Wrocławia oferuje kompleksową pomoc drogową w przypadku awarii, stłuczek i wypadków na terenie Wrocławia, okolic, na autostradzie A4 i wielu innych drogach. Zajmuje się holowaniem, uruchamianiem aut z rozładowanym akumulatorem i transportem gabarytów. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi szybko i profesjonalnie pomaga kierowcom aut osobowych, ciężarowych, dostawczych, busów i TIR-ów w trudnych sytuacjach na drogach. Współpracuje z warsztatami i autoryzowanymi serwisami. AD-POL świadczy usługi na terenie Polski i Europy.

Pomoc drogowa AD-POL 
Jabłoniowa 6a,
55-080 Mokronos Dolny
Tel.: 722 104 800

 

4. Pomoc Drogowa 24h Laweta Wrocław Autostrada A4, PDS24h Holowanie 24h TIR

PDS24h Pomoc Drogowa Wrocław to firma specjalizująca się w holowaniu TIR-ów, samochodów osobowych i dostawczych. Oferuje bezpłatne holowanie z OC sprawcy i i bezpłatny samochód zastępczy. Dysponuje nowoczesnymi lawetami, naczepami niskopodwoziowymi i ciągnikami do przewozu ciężkich pojazdów. Pomoc Drogowa PDSH24h zapewnia szybki dowóz paliwa na autostradę A4 i inne drogi w okolicy Wrocławia. Prowadząc mobilny serwis TIR i warsztat wulkanizacji, wymienia koła i wykonuje drobne naprawy pojazdów na miejscu awarii.

Pomoc drogowa PDS24h
Stalowa 55,
53-438 Wrocław
Tel.: 512 366 106

5. Grychowski Road Assistance

Grychowski Road Assistance z siedzibą we Wrocławiu to całodobowa pomoc drogowa działająca na terenie Polski i UE. Posiadając sprzęt do holowania pojazdów o masie do 8 ton, oferuje sprawne holowanie, również bezgotówkowe, samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Zajmuje się drobnymi naprawami pojazdów na trasie, wulkanizacją i transportem ponadgabarytowym na terenie całego kraju i UE. Jako zespół doświadczonych fachowców zapewnia profesjonalny przewóz maszyn budowlanych, rolniczych i innego sprzętu.

Grychowski Road Assistance
Żmigrodzka 251,
51-129 Wrocław
Tel.: 535 333 700

6. Pomoc Drogowa Laweta Wrocław - Prezes Car

Pomoc Drogowa Laweta Wrocław Prezes Car świadczy usługi dla kierowców potrzebujących wsparcia w razie stłuczki, awarii auta lub wypadku podczas jazdy. Wymienia opony na drogach, dowozi paliwo, pomaga przy awarii baterii w samochodzie i zajmuje się awaryjnym otwieraniem pojazdów. Oferuje transport lawetą i holowanie TIR-ów, aut osobowych, dostawczych, busów i maszyn budowlanych. Wyciąga samochody z rowu, pobocza i zaspy. Pomoc Drogowa Prezes Car solidnie i szybko realizuje każde zlecenie.

Pomoc Drogowa Prezes Car
Sieradzka 37/2A,
54-001 Wrocław
Tel.: 690 316 666

7. Lux-Hol Pomoc drogowa Wrocław 24/7

Lux-Hol Pomoc Drogowa Wrocław 24/7 obsługuje autostradę A4, drogę S8 i obwodnicę Wrocławia. Działając na rynku od wielu lat, zapewnia kompleksowe wsparcie w razie wypadków, awarii i innych problemów na drogach. Posiadając nowoczesne zaplecze techniczne, oferuje holowanie TIR-ów i wyciąganie ich z rowów, błota czy śniegu. Pomoc Drogowa Lux-Hol usuwa uszkodzone pojazdy z miejsca wypadku, proponuje kierowcom samochód zastępczy i bezpłatne holowanie z OC sprawcy. Zajmuje się transportem na lawecie samochodów osobowych, dostawczych, TIR-ów, busów i motocykli.

Pomoc drogowa Lux-Hol
Japońska,
52-113 Wrocław
Tel.: 784 129 129

8. Pomoc Drogowa 24h Dariusz Kohl

Pomoc Drogowa 24h K-Hol to zespół fachowców z bogatym doświadczeniem w holowaniu samochodów osobowych, dostawczych i TIR-ów. Oferuje szybkie i profesjonalne wsparcie dla kierowców na drogach województwa śląskiego. Wykonuje drobne naprawy samochodów, wymienia opony, pomaga w awaryjnym otwieraniu pojazdu. Dysponuje nowoczesnymi lawetami i specjalistycznym sprzętem do wyciągania aut z błota czy rowu. Pomoc Drogowa K-Hol zajmuje się w bezpiecznym transporcie pojazdów za pomocą lawety na każdą odległość.

Pomoc Drogowa Dariusz Kohl
Świętego Wincentego 25,
50-252 Wrocław
Tel.: 601 703 320

9. Laweta Wrocław, Pomoc Drogowa Wrocław - Jarosław Pieczyński

Auto-Hurt Jarosław Pieczyński to firma specjalizująca się w przewozie samochodów osobowych i dostawczych po awarii lub wypadku. Oferuje zarówno całodobową pomoc drogową, jak i transport aut lawetą we Wrocławiu i okolicy, na autostradzie A4, drogach ekspresowych S5, S8 i nie tylko. Gwarantuje krótki czas dojazdu na miejsce zdarzenia i obsługę w miłej atmosferze. Korzystając z usług firmy Auto-Hurt, możesz liczyć na sprawne odholowanie auta do warsztatu i profesjonalną pomoc drogową w atrakcyjnej cenie.

Pomoc Drogowa Wrocław - Jarosław Pieczyński
Metalowców 29,
54-156 Wrocław
Tel.: 530 603 712

 

10. Pomoc Drogowa Wrocław autolaweta-24.pl

Pomoc Drogowa Autolaweta-24 obsługuje nie tylko kierowców z Wrocławia i Dolnego Śląska, ale także z całego kraju i Europy. Oferuje szybki i bezpieczny przewóz samochodów osobowych, dostawczych,TIR-ów, maszyn i wózków widłowych. Zajmuje się holowaniem aut z uszkodzonym układem jezdnym lub całkowicie zablokowanych. Rozwiązuje problemy z autami na drogach - wymienia uszkodzone koła, naprawia drobne usterki, przywozi brakujące paliwo. Pomoc Drogowa Autolaweta-24 umożliwia wynajem lawety w konkurencyjnej cenie.

Pomoc Drogowa autolaweta-24
Obornicka 4,
51-113 Wrocław
Tel.: 538 374 644

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze wpisy

Najpopularniejsze wpisy

Komentarze

Świetny artykuł! Używałam już parę koncentratorów tlenu i ja jestem już doświadczona, ale dla wszystkich osób, które mają do czynienia pierwszy raz z koncentratorem tlenu - polecam go jako lekturę do przeczytania! 
Cieszę się, że zainwestowałem w fotowoltaikę w swoim domu i  gospodarstwie. Po kilku latach inwestycja mi się zwraca, a ja nadal oszczędzam pieniądze. Zdecydowanie polecam wszystkim tę opcję, zwłaszcza teraz gdy ceny energii idą w górę. Dodatkowo można skorzystać z fajnych dofinansowań, co sprawia, że ta oferta jest bardzo opłacalna.
Na taki ślub w plenerze muszą decydować się same osoby o mocnych nerwach 😂 Ja bym się chyba za bardzo stresowała o pogodę. W każdym razie, na pewno nie organizowałabym ślubu w plenerze na własną rękę, ale opcja z zatrudnieniem pomocy brzmi super.
Różne fajne modele obrączek można znaleźć u jubilera Łodzińscy! Ja właśnie wracam z wyprzedaży z salonu w Serenadzie i wow! Jestem zachwycona 😍🔥 Trwa właśnie likwidacja tego salonu i z tej okazji obowiązuje rabat -30%! Koniecznie obczajcie ich stronę: https://lodzinscy.eu/, bo można tam znaleźć informacje o tym, czego dokładnie dotyczy promocja. 
Bartek 4 miesięcy temu Dlaczego warto odwiedzić Nowy Sącz?
Jako miłośnik polskich miast, jestem zachwycony Nowym Sączem! To miejsce, które zdecydowanie zasługuje na więcej uwagi. Od zabytkowych zamków i secesyjnych kamienic po muzea i skansen, każdy zakątek kryje coś fascynującego. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty!