Skip to main content

Najlepsze prywatne domy opieki w okolicach Nowego Sącza

Szukasz placówki w okolicach Nowego Sącza, która odciąży Cię w opiece nad chorym seniorem? Zależy Ci na tym, aby osoba starsza czuła się w nowym miejscu niemal jak we własnym domu? Zanim wybierzesz dom opieki, zapoznaj się z rankingiem najlepszych prywatnych domów opieki w okolicach Nowego Sącza. W zestawieniu znajdziesz wyłącznie sprawdzone placówki, w których bez względu na długość pobytu senior poczuje się bezpiecznie i komfortowo.

Ranking najlepszych domów opieki w okolicach Nowego Sącza

1. Prywatny dom opieki Holi-Care

Prywatny dom opieki Holi-Care przy ul. Wojów 2, 32-830 Wojnicz, Tel: 535 978 833, jest w pełni przystosowany do potrzeb zarówno dla osób starszych, jak i niepełnosprawnych. Oferuje pobyty krótko-, długoterminowe i poszpitalne. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy traktują podopiecznych jak bliskich. Organizuje zajęcia aktywizujące, zapewnia dostęp do opieki duszpasterskiej i pomocy psychologa. O dietę dopasowaną do indywidualnych potrzeb seniorów dbają dietetycy. Opieka całodobowa obejmuje nadzór pielęgniarski, konsultacje z lekarzami i terapię dopasowaną do potrzeb osoby starszej. Jeśli chcesz zapewnić bliskiemu seniorowi profesjonalną opiekę w ośrodku Holi-Care w pobliżu Nowego Sącza, odwiedź stronę https://holi-care.pl/dom-seniora-nowy-sacz i zapoznaj się ze szczegółami oferty.

2. Dom Na Wzgórzu

Dom Na Wzgórzu z siedzibą pod adresem Głogoczów 805, 32-444 Głogoczów, Tel: 572 361 648, zapewnia pensjonariuszom opiekę medyczną i pielęgnacyjną w ramach pobytów krótkich lub długoterminowych. Oferuje rehabilitację dla osób po udarze lub po pobycie w szpitalu. Zatrudnia doświadczonych opiekunów z wykształceniem medycznym, przeszkolonych w kierunku opieki nad pacjentami z zaburzeniami pamięci. Organizuje zajęcia terapeutyczne i rekreacyjne dla seniorów. Dom na Wzgórzu znajduje się w spokojnej okolicy, w pobliżu lasu. W budynku nie ma barier architektonicznych.

3. Dom Opieki Jestem

W Domu Opieki Jestem zlokalizowanym pod adresem Grobla 229, 32-709 Grobla, Telefon: 695 581 624, każdy senior może liczyć na profesjonalną opiekę lekarzy, pielęgniarek i rehabilitantów. O komfort i bezpieczeństwo osób starszych przez całą dobę dbają przeszkolone opiekunki. W pobliżu ośrodka mieści się park z alejkami spacerowymi i Puszcza Niepołomicka. Dom Opieki Jestem dysponuje własną kuchnią, pralnią i kaplicą. Współpracuje z kosmetyczką i fryzjerką. Ofertę kieruje do osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych.

4. Dom Seniora "Zapiecek"

Dom Seniora "Zapiecek" przy ul. Czarnochowskiej 15A, 32-020 Wieliczka, Telefon: 501 424 277, znajduje się w otoczeniu zieleni, z dala od aglomeracji miejskich. Gwarantuje komfortowe warunki pobytu dla każdej osoby wymagającej pomocy w codziennym funkcjonowaniu. Zapewnia opiekę lekarską i pielęgniarską, wyżywienie dopasowane do potrzeb seniorów i wiele możliwości relaksu na świeżym powietrzu — w ogrodzie, szklarni lub nad oczkiem wodnym. Dom Seniora "Zapiecek" organizuje rehabilitację na miejscu, terapię zajęciową i wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne poza ośrodek.

5. Pogodne Dni — Dom Seniora

Pogodne Dni — Dom Seniora z siedzibą pod adresem Dąbrowa 220, 33-311 Wielogłowy, Telefon: 608 662 838, proponuje pobyty dzienne, stałe i czasowe. Zapewnia opiekę medyczną lekarza rodzinnego, psychologiczną, fizjoterapeuty i całodobową opiekę pielęgniarek. Oferuje zajęcia rehabilitacyjne, gimnastyczne, muzykoterapię i usługi masażu manualnego. Czas wolny upływa seniorom na grach w karty, oglądaniu występów artystycznych i rozwijaniu własnych pasji w sekcjach zainteresowań. Dom Seniora Pogodne Dni oferuje dostęp do bieżącej prasy i książek. Organizuje obchody świąt i urodzin podopiecznych.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze wpisy

Najpopularniejsze wpisy

Komentarze

Wow, warto zostać kierowcą Ubera albo Bolta. Gościom z taxi jest coraz trudniej jeśli chodzi o zarobki. Teraz moja kolej, żeby podjąć się takiej pracy i wybrać jedną z alternatyw :D 
Ilona 10 dni temu Co musisz wiedzieć o sushi?
Jeśli chodzi o sushi, jestem kompletnym laikiem i fajnie, że dogrzebałam się do tego wpisu. Teraz moja wiedza na temat tej azjatyckiej potrawy jest o wiele bogatsza!
Od dawna myślałam o kupieniu wymarzonej biżuterii, która dzięki swojej ponadczasowości będzie zachwycać przez lata. Teraz już wiem, jaką biżuterię kupować, aby była wiecznie modna. 
Świetnie, że o tym piszecie. Nie wiedziałem, że na sprzęt medyczny można mieć refundacje. To bardzo pomocne, bo sprzęt jest bardzo drogi 
Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że windy to takie skomplikowane urządzenia. Estetyka swoją drogą, ale ich poprawne działanie, dbałość o bezpieczeństwo ludzi i każdy szczegół mnie zadziwiają! To wszystko musi być niezwykle dobrze przemyślane. Ciekawe czy faktycznie kiedyś dźwigi osobowe zostaną zastąpione przez coś innego... 🤔