Skip to main content

Gdzie w województwie lubelskim urządzić wesele?

Miejsce, w którym odbędzie się przyjęcie weselne, ma ogromne znaczenie zarówno dla pary młodej, jak i dla zaproszonych gości. Przed podjęciem decyzji o miejscu idealnie nadającym się do zorganizowania wesela, para młoda, musi odpowiedzieć sobie na szereg pytań. Podpowiadamy, na jakie kwestie należy zwrócić uwagę, poszukując miejsca na organizację zaślubin i przyjęcia weselnego.

Gdzie w województwie lubelskim urządzić wesele?

Jak dokonać wyboru miejsca na wesele?

Większość par ostateczną decyzję o wyborze miejsca podejmuje, biorąc pod uwagę wygląd sali weselnej. Bez wątpienia to bardzo ważny aspekt. Poszukując sali idealnej, warto zasięgnąć opinii innych nowożeńców, a także gości weselnych. Warto wiedzieć, że goście zwracają uwagę na zupełnie inne kwestie, niż narzeczeni. Wśród nowożeńców polecana sala w okolicach Lublina to zdecydowanie sala weselna Favilla w Świdniku znajdująca się na ul. Aleja Lotników Polskich 11. Według opinii wielu państwa młodych kuchnia serwuje gościom jedzenie na najwyższym poziomie. Do dyspozycji gości są tam aż dwie sale weselne, co pozwala na organizację nawet bardzo licznego przyjęcia. Sala weselna położona jest w otoczeniu pięknego ogrodu z placem zabaw i altaną, która pomieści nawet 50 osób. Ogromnym atutem tego miejsca jest przemiła, wykwalifikowana obsługa.

Sale weselne w województwie lubelskim — na co zwrócić uwagę?

Wybierając salę na przyjęcie weselne, warto zwrócić uwagę na ilość miejsc parkingowych. Za mały parking przy lokalu wprowadza, zupełnie niepotrzebną, nerwową atmosferę. Warto, aby sala weselna odpowiadała poczuciu estetyki i poglądom pary młodej. Jeżeli najlepiej czujecie się blisko natury, w otoczeniu lasu, polecamy wesele zorganizowane w jednej z odremontowanych stodół. Przykładem takiej restauracji jest Siedlisko Jabłonna, który posiada ogromny taras z przepięknym widokiem.

Poszukującym weselnej stodoły proponujemy także zajrzeć do Lipowego Siedliska, które w we wnętrzach starej, drewnianej stodoły oferuje bardzo duży parkiet dla wszystkich spragnionych dobrej zabawy.

Sala nawiązująca do natury

W podlubelskim Bogucinie można znaleźć salę, otoczoną stawami, zielenią i pięknym ogrodem. Obiekt dysponuje dwiema salami: rustykalną, która świetnie sprawdzi się dla miłośników wiejskich kwiatów i swojskich klimatów oraz salę widokową, która posiada idealnie białe ściany, drewniane belki, a także piękne, duże okna, nadające miejscu wyjątkowy klimat.

Wszystkim spragnionym wesela w stylu slow, polecamy Siedlisko Sobibór. Miejsce to jest polecane szczególnie na niewielkie, kameralne imprezy. Ta miejscówka pozwala się zatrzymać i poczuć magię miejsca. Jej sielski, typowo domowy charakter sprawia, że możliwe jest przejście przez ślub i wesele atmosferze spokoju. Bliskie otoczenie natury to miejsce doskonałe na organizację ślubu humanistycznego lub cywilnego w plenerze.

Dla poszukujących elegancji

Wszystkim, poszukującym elegancji polecamy zapoznać się z ofertą Hotelu pod Kasztanami, który zlokalizowany jest w okolicy zalewu Zembrzyckiego. Przyciąga uwagę swoją elegancką salą balową.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze wpisy

Najpopularniejsze wpisy

Komentarze

Wow, warto zostać kierowcą Ubera albo Bolta. Gościom z taxi jest coraz trudniej jeśli chodzi o zarobki. Teraz moja kolej, żeby podjąć się takiej pracy i wybrać jedną z alternatyw :D 
Ilona 10 dni temu Co musisz wiedzieć o sushi?
Jeśli chodzi o sushi, jestem kompletnym laikiem i fajnie, że dogrzebałam się do tego wpisu. Teraz moja wiedza na temat tej azjatyckiej potrawy jest o wiele bogatsza!
Od dawna myślałam o kupieniu wymarzonej biżuterii, która dzięki swojej ponadczasowości będzie zachwycać przez lata. Teraz już wiem, jaką biżuterię kupować, aby była wiecznie modna. 
Świetnie, że o tym piszecie. Nie wiedziałem, że na sprzęt medyczny można mieć refundacje. To bardzo pomocne, bo sprzęt jest bardzo drogi 
Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że windy to takie skomplikowane urządzenia. Estetyka swoją drogą, ale ich poprawne działanie, dbałość o bezpieczeństwo ludzi i każdy szczegół mnie zadziwiają! To wszystko musi być niezwykle dobrze przemyślane. Ciekawe czy faktycznie kiedyś dźwigi osobowe zostaną zastąpione przez coś innego... 🤔