Skip to main content

Czy surfing jest tylko dla młodych osób? Łamiemy stereotypy!

Nie bez przyczyny mówi się, że surfing to sport, który łączy ludzi. Ułatwia nawiązanie przyjaźni z innym surferami, umożliwia kontakt z naturą i uczy wytrwałości w dążeniu do celu. Zyskuje coraz więcej zwolenników wśród dzieci i dorosłych, bez względu na płeć czy wiek. Jesteś po trzydziestce, od dawna marzysz o nauce surfingu, ale zastanawiasz się, czy to nie za późno na nowe wyzwanie? Wydaje Ci się, że surfing jest tylko dla młodych osób? Czas przełamać stereotypy! Przekonaj się, że na naukę surfingu nigdy nie jest za późno.

Surfing dla osób po trzydziestce

Surfing po trzydziestce – czy to możliwe?

Na naukę surfingu decydują się nie tylko osoby młode, ale także emeryci, którzy w ten sposób realizują swoje marzenia. Wśród uczestników szkoleń surfingowych dla początkujących nie brakuje osób w wieku dojrzałym. Chociaż surfing to sport wymagający dobrej kondycji i odporności psychicznej, wiek na pewno nie stanowi przeszkody, aby rozpocząć jego naukę. Nie wierzysz? Odwiedź stronę: https://bssurf.pl/czy-mozna-zaczac-surfowac-po-trzydziestce i przekonaj się, że nauka surfingu po trzydziestce jest jak najbardziej możliwa. 

Początkujący surfer w dojrzałym wieku – o czym powinien wiedzieć?

Początkujący surfer w dojrzałym wieku powinien pamiętać o tym, aby oprócz deski zabrać ze sobą nad wodę czapkę z daszkiem, chroniącą przed słońcem, i krem przeciwsłoneczny z wysokim filtrem. Kolejną ważną kwestię stanowi rozgrzewka przed sesją surfingu i rozluźnienie ciała po jej zakończeniu. O tym, jak wybrać odpowiednią deskę i jakie są zasady surfingowej etykiety, dowiesz się od instruktora, więc nie wahaj się skorzystać z jego wsparcia. Profesjonalista nauczy Cię również techniki surfowania. Wejdź na stronę: https://bssurf.pl/jak-wygladaja-lekcje-surfingu i przeczytaj, jak wyglądają lekcje surfingu w Szkole Surfingu w Gdańsku, BS Surf.

Dlaczego warto zapisać się na kurs surfingu?

Dlaczego warto zapisać się na kurs surfingu?

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z surfingiem, kurs pomoże Ci przekonać się, czy to sport odpowiedni dla Ciebie. Na zajęciach opanujesz zasady bezpieczeństwa, jakie obowiązują wszystkich surferów, poznasz teorię i nie tylko. W ramach przygotowania praktycznego wejdziesz z instruktorem do wody i złapiesz pierwsze fale. Zdobędziesz podstawową wiedzę – bazę do rozwijania dalszych umiejętności. Na stronie: kursy surfingu, znajdziesz informacje o organizacji szkoleń i o tym, dlaczego warto uczyć się surfingu od doświadczonych sportowców.

Nauka surfingu w wieku dojrzałym – dlaczego to dobry pomysł?

Prowadzisz zdrowy styl życia, aby jak najdłużej utrzymać młodość i witalność? Surfując rekreacyjnie w pełnym słońcu poprawisz swoje samopoczucie, wzmocnisz ciało i dostarczysz sobie znacznej dawki witaminy D. Nauczysz się pokory wobec potęgi żywiołu. Jeśli jesteś w wieku dojrzałym i marzysz o nauce surfingu, czym prędzej zapisz się na zajęcia dla początkujących. Surfing to sport dla każdego, bez ograniczeń wiekowych, ale pod jednym warunkiem – surfowanie powinno sprawiać Ci przyjemność. Zapomnij więc o porównywaniu się do innych i śmiało realizuj swoje marzenia. 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Sandra · 2 miesięcy temu
    Jestem na etapie w życiu, w którym szukam inspiracji na nowe wyzwania. Jestem bardzo otwarta na nowe doświadczenia, dlatego ostatnio wymarzył mi się surfing, ale wszystkie kursy i zajęcia, które znajduję są z górnym limitem wiekowym, w którym się nie mieszczę. :( Dobrze wiedzieć, że nie warto jednak się poddawać w spełnieniu tego marzenia!

Najnowsze wpisy

Najpopularniejsze wpisy

Komentarze

Jestem właśnie przed wyborem przedszkola dla mojego synka i nie jest to łatwy wybór. Szukałam w ogóle w internecie jak w ogóle składa się dokumenty odnośnie przyjęcia do przedszkola i znalazłam tu: https://przedszkole-slupsk.pl/rekrutacja/ całkiem fajny poradnik jak to wygląda. Powodzenia dla wszystkich rodziców, którzy są właśnie w takiej samej sytuacji jak ja! 😚
To prawda, że wygląd jest ważny. Sama zdecydowałam się na walkę ze swoim kompleksem i postanowiłam się poprawić wygląd mojego nosa. Od dziecka borykałam się z krzywym nosem, ale po przeczytaniu artykułu na stronie https://derm-estetyka.pl/korekta-nosa-operacja-nosa-krzywy-nos.html/ dowiedziałam się jak w rzeczywistości wygląda taki zabieg i przekonałam się do niego.
Nie wiedziałem wcześniej jaka jest różnica między korektorem a redaktorem. Myślałem, że zajmują się tym samym. Nie przypuszczałem, że nad tekstem może pracować tyle osób o różnych kompetencjach.
Klimatyzator i wszystkie urządzenia elektryczne mają to do siebie, że lubią się psuć, jeśli nie są regularnie serwisowane. To chyba najczęstsza przyczyna wszelakich awarii klimatyzacji - brak poświęconej im uwagi. 
Ja planowanie całej uroczystości powierzyłam specjalistom z https://www.therings.pl/wedding-planner/ i nie zawiodłam się. Nie chciałam męczyć myśli niepotrzebnymi sprawami w ten wyjątkowy dzień, przez co zdecydowałam się jednak na skorzystanie z fachowej pomocy. Muszę przyznać, że odpadło mi dużo stresu i zmartwień, przez co w pełni mogłam cieszyć się ślubem ❤