Skip to main content

Czy mała firma może skorzystać z karty paliwowej?

Karty paliwowe są coraz bardziej popularne wśród biznesmenów i właścicieli flot pojazdów. Dzięki nim można zmniejszyć wydatki związane z tankowaniem i eksploatacją samochodu, ułatwić codzienne zadania związane z pracą, jak i usprawnić procesy finansowe. Korzystają z nich zarówno menedżerowie dużych firm, jak i właściciele mniejszych przedsiębiorstw. Jednakże, czy karta paliwowa będzie równie dobrym wyborem dla działalności jednoosobowej?

Firma jednoosobowa - czy opłaca się skorzystać z karty paliwowej?

Jakie rozwiązanie wybrać dla firmy jednoosobowej?

W prowadzeniu nawet niewielkiego przedsiębiorstwa niezmiennie trzeba dążyć do obniżania kosztów związanych z jego funkcjonowaniem. Jednym z najbardziej interesujących, a zarazem prostych sposobów na redukcję wydatków związanych z eksploatacją samochodów jest zastosowanie karty paliwowej. Niestety, wielu właścicieli małych firm nie zdaje sobie sprawy, że takie rozwiązanie jest również dostępne dla nich. Jedną z możliwości jest karta paliwowa dla mikrofirm Moyl. Zapewne teraz zastanawiasz się - "Co to jest karta paliwowa i jak działa?" - przeczytaj artykuł, by zapoznać się z tematem. A tymczasem czytaj dalej i przekonaj się, jak wiele zalet może Ci przynieść jej używanie.

Jakie są wymogi, aby móc korzystać z karty paliwowej Moyl?

Posiadanie dużej floty samochodowej nie jest wymagane, aby czerpać korzyści płynące z posiadania karty paliwowej. Karta tankowania od Moyl jest dostępna dla każdego, kto prowadzi własną działalność gospodarczą. Oferuje ona szereg zniżek i dodatkowych usług, bez względu na ilość posiadanych samochodów czy pracowników.

W celu uzyskania karty paliwowej Moyl wystarczy wypełnić formularz na stronie firmy i podać podstawowe informacje dotyczące działalności i zużycia paliwa. Proces ten jest szybki i bezproblemowy, a karta paliwowa jest dostarczana nawet w ciągu kilku dni.

Dodatkowo Moyl nie narzuca swoim klientom limitów na ilość paliwa, ani nie wymaga posiadania dużej floty samochodowej. Dlatego też jest to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących jednoosobowe przedsiębiorstwo, które chcą oszczędzać pieniądze i wydawać je w sposób rozsądny.

Jakie korzyści przynosi karta paliwowa Moyl?

Co zyskasz wybierając kartę paliwową od Moyl?

Karta paliwowa Moyl oferuje wiele korzyści dla przedsiębiorców, w tym obniżone koszty zakupu paliwa oraz części eksploatacyjnych pojazdów. Dzięki atrakcyjnym rabatom, posiadacze karty paliwowej oszczędzają od 12 do 25 groszy na każdym litrze paliwa, a także mogą skorzystać z 20% rabatu na usługi i akcesoria samochodowe.

Korzystanie z karty paliwowej Moyl pozwala również na stały monitoring wydatków firmy. Dzięki sprawnemu oprogramowaniu, które rejestruje wszystkie transakcje, przedsiębiorcy mogą mieć pełną kontrolę nad kosztami. Dodatkowo możliwe jest łatwe i szybkie fakturowanie, dzięki czemu właściciele małych firm nie muszą marnować czasu na oczekiwanie na faktury za każde tankowanie. Zamiast tego, przedsiębiorca otrzymuje jedną fakturę zbiorczą raz w miesiącu, co znacznie ułatwia prowadzenie dokumentacji i księgowości.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze wpisy

Najpopularniejsze wpisy

Komentarze

Jestem właśnie przed wyborem przedszkola dla mojego synka i nie jest to łatwy wybór. Szukałam w ogóle w internecie jak w ogóle składa się dokumenty odnośnie przyjęcia do przedszkola i znalazłam tu: https://przedszkole-slupsk.pl/rekrutacja/ całkiem fajny poradnik jak to wygląda. Powodzenia dla wszystkich rodziców, którzy są właśnie w takiej samej sytuacji jak ja! 😚
To prawda, że wygląd jest ważny. Sama zdecydowałam się na walkę ze swoim kompleksem i postanowiłam się poprawić wygląd mojego nosa. Od dziecka borykałam się z krzywym nosem, ale po przeczytaniu artykułu na stronie https://derm-estetyka.pl/korekta-nosa-operacja-nosa-krzywy-nos.html/ dowiedziałam się jak w rzeczywistości wygląda taki zabieg i przekonałam się do niego.
Nie wiedziałem wcześniej jaka jest różnica między korektorem a redaktorem. Myślałem, że zajmują się tym samym. Nie przypuszczałem, że nad tekstem może pracować tyle osób o różnych kompetencjach.
Klimatyzator i wszystkie urządzenia elektryczne mają to do siebie, że lubią się psuć, jeśli nie są regularnie serwisowane. To chyba najczęstsza przyczyna wszelakich awarii klimatyzacji - brak poświęconej im uwagi. 
Ja planowanie całej uroczystości powierzyłam specjalistom z https://www.therings.pl/wedding-planner/ i nie zawiodłam się. Nie chciałam męczyć myśli niepotrzebnymi sprawami w ten wyjątkowy dzień, przez co zdecydowałam się jednak na skorzystanie z fachowej pomocy. Muszę przyznać, że odpadło mi dużo stresu i zmartwień, przez co w pełni mogłam cieszyć się ślubem ❤