O mnie

Mieszkaniec Szklarskiej Poręby od urodzenia. To góry natchnęły go miłością do przyrody i krajobrazów, to to co najchętniej zatrzymuje i utrwala w obiektywie aparatu. Zaczęło się od pracy sezonowej w schronisku turystycznym, gdzie miał wschody i zachody słońca na wyciągnięcie ręki. Swych sił próbuje we wszystkich dziedzinach fotografii, od portretów do zdjęć produktowych, jednak najbardziej ceni sobie fotografię górską. Zwiedził Tatry i Alpy „ale Karkonosze to miejsce, które fotografuję najchętniej’ – mówi o swej przygodzie z górami i aparatem. To jego dwie nierozłączne pasje.

Dotychczasowe osiągnięcia:

Wyróżnienie w konkursie „Zobacz Ducha Gór 2015” za zdjęcie „Świetlista Droga”

3. miejsce w konkursie „Zobacz Ducha Gór 2017” za zdjęcie „Podniebne Fale”

Wystawy fotograficzne:

Wernisaż fotografii pn. „Karkonosze Polskie – 4 Pory Roku” – wystawa odbyła się kilka razy w Polsce, Czechach i Niemczech

Autorska Wystawa fotografii górskiej pt. „Magiczne Karkonosze”, wystawa miała miejsce w „Szarej Willi” w Szklarskiej Porębie w maju 2017 r.

Publikacje i wydawnictwa:

W 2015 r. ukazał się album Szklarskiej Poręby wydany przez wydawnictwo Libra ze Szklarskiej Poręby, zawierający ponad 80 autorskich fotografii Daniela z Karkonoszy i Gór Izerskich. Ponadto zdjęcia Radosława Pelisiaka, Zygmutna Trylańskiego oraz Przemysława Wiatera. Łącznie ponad 250 fotografii. Nakład 1000 egz. wyczerpany.

 Od 2016 r. w okresie wakacyjnym wydawany jest corocznie autorski kalendarz „Karkonosze”, formatu A3, zawierający 13 fotografii autorstwa Daniela Koszeli, przedstawiający piękno Karkonoszy z 4 pór roku. Czwarta edycja na 2019 r. dostępna będzie od lipca br. Kalendarz w ograniczonym nakładzie nabyć będzie można drogą mailową, bądź telefonicznie.

7 thoughts on “O mnie

  1. Where’s the nearest cash machine? mellodyn uk If Smith’s mistakes get the Jets beat on Sunday — in addition to Calvin Johnson possibly setting the NFL record for receiving yards against this group of Jets corners — Ryan has a dilemma.

  2. Do you need a work permit? buy prostacaid Clean air and clean water regulations — some already approved and some in the process of being finalized — are expected to make burning coal more difficult and expensive in the future

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.